כתבות

זו גאווה גדולה וכבוד ענק כשכותבים על מחברות Make My Day וממליצים עליהן.

ליאת בכרך - נשים בעסקים

“לפני כ- 25 שנים,  המנהל שלה נתן לה את הספר “חשוב והתעשר” של נפוליאון היל, שהשפעתו העמוקה הציתה את החיבור לעולם ההתפתחות האישית והפסיכולוגיה החיובית, והחלה ללמוד את התחום לעומק, במקביל לעבודתה כאשת מכירות. “חשוב לי לחדד נקודה”, היא מסבירה, “זאת לא חשיבה רוחנית שלא מחוברת למציאות, אלא ידע שימושי שמבוסס מדעית, פשוט, נעים ונוח למשתמש, כך שכל אחד יכול לייצר מציאות נעימה יותר בדרך פרקטית.”

יערה אופיר - הבלוג "יערה ממליצה"

“כל מי שעוקבת אפילו קצת יודעת כמה אני אוהבת את עולם הפלאנרים. אני מאוד מחוברת לכל נושא הפרודקטיביות, וכל הזמן מחפשת איך להשתכלל בניהול היומיום שלי. באופן ספציפי, אני תמיד מחפשת פלאנרים יומיים טובים וממוקדים. תכנון יומי זה דבר מעולה. זה נותן מסגרת ליום, עושה סדר במשימות ומונע המון בזבוז זמן על מחשבות כמו “מה עושים עכשיו” ו”מה הצעד הבא”. הפלאנר עושה בדיוק את מה שהוא מבטיח”

עמנואלה בינר - מגזין Miss Mandala

“אנחנו מתחילות את היום שלנו עם אינסוף משימות ומעט זמן וצריכות לעצור לרגע ולרשום את הדברים החשובים כדי לעשות קצת סדר בבלאגן כך שנוכל להתחיל. אנחנו מחפשות את המקום הזה שממנו נשאב את ההשראה היומית, המשפט הזה שייתן לנו מוטיבציה ויצייר את היום בצבעים של הגשמת מטרות. בפלאנרים של אליס דרורי נמצא את המשפט הזה ואת המקום לעשות סדר במשימות, להודות על מה שיש ולנהל את היום שלנו בדרך להגשמת המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו.”

מאיה לפידות - הבלוג "אמאל'ה!שניים"

“מי שמכיר אותי טוב יודע שאני מכורה למחברות – מחברות מעוצבות, מחברות קונספט, מחברות לרשימות, פנקסים. מי שמכיר אותי עוד יותר טוב יודע שיש לי נטייה איומה לדחיינות. כל מה שצריך לעשות היום סביר להניח שאעשה מחר ומה שאפשר לעשות מחר בטח אדחה לשבוע הבא. וגם כשאני כבר נכנסת למצב רוח משימתי אני אף פעם לא יודעת מאיפה להתחיל ומתי לסיים.
בגלל כל הסיבות האלה, כשגיליתי את המחברות של אליס דרורי התאהבתי”.