הסיפור שלי

מי מאחורי המותג

הי! אני אליס דרורי, אני מאוד אוהבת מוצרי נייר ורוצה לעזור לך להחזיר לעצמך את השליטה על חייך.

איך הסיפור של Art of Serendipity התחיל?
במשך שנים ארוכות בהן למדתי טכניקות לצמיחה והתפתחות אישית בסדנאות וקורסים מגוונים, השתמשתי במשפטי השראה והעצמה שהיו מפוזרים בכל רחבי הבית, כתובים על פתקים קטנים בכתב יד. כשהבת שלי הגיעה לגיל בת המצווה שלה, חיפשתי מתנה ייחודיית להעניק לה לציון המאורע המיוחד ואז עלה לי הרעיון לעצב את הפתקים שיהיו פוסטרים. משם זה התגלגל מעצמו לעסק של פיתוח פלאנרים (מחברות תוכן) לצמיחה אישית ועסקית שהיה ברור לי מה יהיה שמו, כי סרנדיפיטי היא אירוע מבורך שנעשה ללא כוונה תחילה ולפעמים זו ממש אומנות.

בקולקציית Make My Day אני משלבת את האהבה שלי למוצרי נייר וצמיחה אישית. את הפלאנרים פיתחתי תוך שימוש בידע שצברתי ויצרתי כלי עוצמתי המכיל תרגילים, משימות וטכניקות טיפוליות נוספות שיעזרו לך להכיר יותר טוב את עצמך, את האהבות והחוזקות שלך, לעקוב אחרי המטרות שהצבת לעצמך וכך להתקרב כל יום צעד נוסף בדרך לחיים שחלמת, ולהרגיש יותר חופש ואושר. 

החזון שלי

לעודד אנשים לצמוח ולהגשים חלומות שיאפשרו להם ליהנות מהרגע, לחיות חיים מלאים, מאושרים ושמחים 

Make My Day מתבססים על עקרונות מתחום הפסיכולוגיה החיובית והם פותחו בקפידה, תוך מתן תשומת לב לכל משפט או מסר. מטרתם היא לתת לך כלים חזקים, פרקטיים, טיפוליים וממוקדים שיסייעו לך בדרכך לשינוי חיובי וליצירת חיים מלאים, משמעותיים ומאושרים.

חלק מרכזי ב- Make My Day הוא לבנות בסיס טוב לזיהוי הזדמנויות שנקרות בדרכך. בניית בסיס זה מתחילה מההבנה שלא צריך לקבל דברים כמו שהם אלא לאפשר לעצמך ללכת גם קצת לאיבוד ולחפש תשובות במקומות לא שגרתיים. היכולת הזו מפתחת אצלך את החשיבה היצירתית ומאפשרת לך לזהות שינויים ודברים חדשים. אז, כשההזדמנות מגיעה, הכל מוכן לקראתה.

פרודוקטיביות והכרת תודה

אני ממשיכה כל הזמן לפתח עבורך כלים חדשניים נוספים שיעזרו לך לחיות חיים יותר יצירתיים, חופשיים, רגועים, שמחים ומאושרים.
לחיות את החיים שתמיד רצית, ומגיע לך לחיות.