כל מה שרצית לדעת על MMD

בבקשה לקרוא את השאלות שבדרך כלל שואלים אותי.
אם בכל זאת לא מצאת תשובה לשאלה שלך,
אפשר פשוט לשלוח אותה אלי ואשמח לעזור.

שאלות שתמיד שואלים – שת”ש

מיתוג אישי אפשרי רק בהזמנת 250 פלאנרים ומעלה מכל סוג.

אני משתמשת כרגע במשלוחים דרך דואר ישראל בדואר רשום או על ידי שליח לפי בחירת המשלוח שלך בהזמנה. ההזמנה יוצאת ממני תוך 2 – 5 ימי עסקים ולאחר מכן, זמן ההגעה הוא לפי הזמנים שנקבעים בדואר ישראל. לפי הניסיון שלי בדר”כ בדואר רשום ההזמנה מגיעה תוך 7 – 14 ימי עסקים ובדואר שליחים תוך 1 – 3 ימי עסקים.

לאחר שההזמנה שלך תצא, תישלח לך הודעה במייל עם מספר המעקב. אם לא קיבלת הודעה כזו, כדאי לבדוק בתיבת הספאם, לפעמים ההודעה מגיעה לשם.

אם לאחר 7 ימי עסקים מההזמנה לא קיבלת שום הודעה, כדאי ליצור איתי קשר למייל support@alicedrori.com ואני אחזור אליך תוך 24 שעות

במקרה כזה רצוי לשלוח אלי מייל כמה שיותר מהר support@alicedrori.com ואני אעשה כל שביכולתי לעזור לך. יחד עם זאת כדאי לדעת, שלעיתים אני מוציאה הזמנות מהר מאוד ובמקרה כזה לא ניתן יהיה לשנות או לבטל את ההזמנה.

עלות משלוח בדואר רשום בארץ – 25 ש”ח
עלות משלוח בדואר שליחים בארץ – 55 ש”ח

משלוח שהמשקל הכולל שלו מעל 2 קילו, ישלח בכל מקרה בדואר שליחים בהתאם לעלות הנקובה לעיל.

לרכישת כמות גדולה יותר של פלאנרים יש ליצור קשר כאן

אני מקבלת את כל סוגי כרטיסי האשראי, ביט, PAY ו- PAYPAL

לאחר מאות פלאנרים שכבר נמכרו, אין לי ספק שגם לך הפלאנרים יעזרו, כמו למאות אחרים. יחד עם זאת, אם בכל זאת התחרטת, יש לשלוח מייל support@alicedrori.com תוך 30 ימים מרגע שליחת ההזמנה.
יש לכלול במייל את מספר ההזמנה והמוצרים להחזרה .
הגעת המוצרים אלי חזרה היא באחריותך בלבד.
משלוח יתקבל חזרה רק באריזה המקורית, ללא פגם ו/או נזק וכולל כל התוספות שבאריזה ולאחר שיגיע אלי בהתאם לעיל, אני אחזיר לך את כספך חזרה, לא כולל עלויות משלוח.

לא מצאת תשובה?